Kar daš, to dobiš!

Se en super uspešen dan je za nami!! Danes smo bili zares ustvarjalni in dejavni, z nono Drago smo naredili domačo paštico, ki smo jo pojedli za kosilo. Pozno popoldne, ko se je sonce malo umirilo, pa sadili na vrtu in pobrali zelenjavo, ki smo jo naredili za večerno solatko. Naše pridne punce smo poučili…

Spoznavni dan!

Pa smo končno zakurili naš prvi indijanski ogenj, ki smo ga prav vsi že nestrpno čakali! Sonce 13 nam je res prineslo veliko veselja, radosti in nasmeškov na obraze prav vseh udeležencev tabora Dobrodošli na Zemlji, malim in velikim! Pozdravili smo našo mamo Zemljo in zaigrali v ritmu njene melodije (z glasbili iz trgovinice Melodija…